Inginer Vanzari Echipamente de Joaca, Fitness si alte Echipamente de Distractie

Loftrek SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vizitarea potentialilor clienti - cca. 3 - 6 firme, primarii, scoli sau gradinite zilnic in aceeasi localitate sau in localitati diferite.
- Difuzarea de cataloage
- Discutii cu clientii inclusiv cu detalii tehnice
- Pregatirea traseelor
- Vizitarea locatiilor in care s-au mai facut instalari
- Rapoarte de activitate cu privire la persoanele intalnite, firmele vizitate
- Vanzare consultativa in teren cat si telefonic

ATENTIE! Trimite CV-ul pe resurseumane@loftrek.ro si aplica online pe formularul https://docs.google.com/a/docs.loftrek.ro/forms/d/e/1FAIpQLSeJXq-WkrqNXEtxkWeaWouObzg5pZvsim7TQJpD9PJ7YVNvzA/viewform

CERINTE

- Experienta in constructii sau management de proiect
- Experienta in vanzare consultativa
- Integritate, loialitate si prestanta profesionala
- Facultate tehnica, preferabil constructii sau arhitectura
- Limba Engleza la nivel mediu la nivel tehnic
- Abilitatea de a sofa perioade lungi de timp (in delegatie intre 50 - 80% din timp)
- Abilitati foarte bune de comunicare cu persoane tehnice
- Rezistenta la stress si solicitare de durata

BENEFICII OFERITE

- masina de servici
- telefon de servici
- training-uri platite

Loftrek SRL, înființat în 2006, este un furnizor responsabil si integru de locuri de joacă, evenimente de mari dimensiuni pentru copii.
Detalii despre noi și activitățile noastre puteți găsi pe:

Firma noastră a crescut an de an.