Senior .Net Developer - Sibiu

Marius Jeler Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectează arhitectura software şi modulele program pe baza specificaţiilor funcţionale;
Dezvoltă aplicații web utilizând ASP.NET, Javascript/jQuery, DevExpress, MS SQL Server;
Testează modulele program rezultate în urma scrierii de cod;
Integrează modulele dezvoltate de membrii echipei.

CERINTE

Experienţă de minim 3 ani pe o poziţie similară si minim 5 ani in programare .Net (ASP.Net);
Experienţă în dezvoltarea de aplicații web utilizând ASP.NET;
Studii universitare in inginerie-calculatoare;
Persoana agreabila, atenta la detalii, perseverenta, analitica, orientata spre rezultat;
Proactivitate si spirit de initiativa, abilitatea de a lucra si respecta deadline-urile;
Constituie un avantaj: Experienţă în dezvoltarea de aplicaţii de tip ERP, CRM, BI.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, pachet de relocare in Sibiu. Va rugam sa trimiteti CV la adresa: jeler.marius@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de recrutare si executive search.