SIBIU/TIMISOARA/ARAD: Lucrator comercial. Casier. Bucatar.

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bucatar

Ce vei face:
- prepararea pizzei / produselor de la vitrina calda

Ce trebuie sa ai:
- studii medii finalizate, atestat/certificat de bucatar
- bune abilitati de organizare si coordonare
- simt de raspundere, seriozitate si spirit de echipa
- dinamism si atentie distributiva, flexibilitate si simt estetic

Casier

emite bonul fiscal pentru produsele cumparate de client si incaseaza contravaloarea acestuia

studii medii finalizate
capacitatea de a lucra cu oameni si valori materiale
simt de raspundere si seriozitate
dinamism si atentie distributiva
flexibilitate si rezistenta la stres

Lucrator comercial

vei prezenta marfa intr-un mod atractiv si vei raspunde de aranjarea acesteia pe rafturi

CERINTE

studii medii finalizate;
abilitati de prezentare si orientare catre client;
simt de raspundere si seriozitate;
spirit comercial si de echipa;
flexibilitate si disponibilitate la efort fizic

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.