agent asigurari

SOCIETATEA DE ASIGURARE-REASIGURARE CITY INSURANCE SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai un calculator, o imprimanta si acces la internet? Te asteptam sa te alaturi echipei! Pe langa comisionare atractiva se ofera suport tehnic si logistic pentru demararea si gestionarea afacerii: softuri, instruire, contracte cu toti asiguratorii importanti.
Daca lucrezi deja pentru un asigurator sau broker si esti nemultumit de posibilitatile limitate de a satisface cererile clientilor, de comisioanele care nu sunt cele mai atractive si nu se platesc la timp, sau de softul folosit care nu tine pasul cu schimbarile din piata, atunci vino sa devii partener INTERbroker! Avem solutii pentru toate aceste probleme!
Oferta noastra:
Comisionare atractiva raportata la piata;
Utilizare a unei platforme performante, din care se pot emite polite.
Suport permanent in dezvoltarea afacerii, printr- o echipa specializata.
CV- urile vor fi trimise pe adresa de mail ciprian.dascalescu1@gmail.com. Numai persoanele considerate potrivite postului vor fi contactate.
Pentru informatii sunati la 0748207028.
anunt valabil pentru toata tara

CERINTE

liceu

BENEFICII OFERITE

comisionare atractiva,vacante,traininguri

DESCRIEREA FIRMEI

ASIGURARE-REASIGURARE