Inginer IT de teren pentru magazinele Billa (Cluj, Tg. Mures, Sibiu, Brasov)

SC BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Configurarea, administrarea şi întreţinerea echipamentelor IT din magazine.
Suport IT pentru personalul magazinelor.

CERINTE

- Studii superioare terminate
- Cunoştinţe bune Windows, administrare Windows
- Cunostiinte Linux constituie un avantaj
- Cunostiinte generale de retele de date constituie un avantaj.
- Cunoştiinţe de limba engleză
- Limba germana constituie un avantaj
- Seriozitate, dorinta de autodepasire
-Disponibilitate continua pentru deplasare intre magazinele Billa

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa, masina de serviciu

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.