Web Developer Programator - Php Html Css Js

Vlinde Transylvania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
- In acest post te vei ocupa in principal de crearea de site-uri ai appuri noi folosand numai technologiile noi.
- Poate te ocupi de proiecte individual sau poate faci parte dintr-o echipa de dezvoltare.
- Iti oferim un salariu atractiv, pe baza performantei si experientei, precum si un mediu prietenos de munca, fara ore suplimentare.

CERINTE

- Cunostinte bune de PHP/HTML/JavaScript/CSS;
- Cunostinte de proiectare si interogare a bazelor de date relationale;
- Cunostinte de Bootstrap;
- Cunostine unui din acestea: (Laravel, Symfony, Code Igniter, Yii, CakePHP, Zend, Angular.js, Node.js, Backbone.js)

Vlinde este un Statup insfintat vara anului trecut. In Firma lucreaza momentan 5 oameni. Vlinde se ocupa de realizare websituri pentru clienti si cu projecte si incercari pentru firma cu technologie noi.

Mai multe informati gasiti pe vlinde.com/jobs