Web Developer Programator - Php, Html, Css, Js

Göres F.J.J.

Job expirat

RESPONSABILITATI

In acest post va veti ocupa in principal de crearea de site-uri noi utilizand PHP, HTML, CSS, Javascript.

Va oferim un salariu atractiv, pe baza performantei si experientei, precum si un mediu prietenos de munca, fara ore suplimentare.

CERINTE

- Cunoasteti: limbajele Php, Html, Css si Javascript
- Date de base Mysql
- Cunoastinte bune de limba Engleza

BENEFICII OFERITE

- Ati lucrat cu E-Commerce
- Prelucrare a imaginilor prin Photoshop, Ilustrator sau altele.
- CMS Systems: Wordpress si Joomla
- Cunoastinte de limba germana.
- Un simti bun pentru Design.
- Ganditi si rezolvati independent problemele mici.

Suntem o firma in dezvoltare, cu un colectiv tanar. Ne ocupam cu realizarea unor site-uri pentru firme mici si mijlocii din strainatate.

Pentru portofoliul complet puteti vizita site-ul http://www.vlinde.com

Asteptam cu interes CV-ul la adresa de email: jobs@vlinde.com sau ne puteti suna la 0743465089.