ECONOMIST CONTABIL

IOVIDIA COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Absolvent al Facultăţii de Contabilitate şi Informatică de Gestiune
Cunoştinte bune de contabilitate financiară până la balanţă şi bilanţ inclusiv
Experienţă de minim 3 ani în domeniul financiar – contabil
Experienţă în gestionarea unui portofoliu de clienţi
Experienţă în contabilitatea şi fiscalitatea operaţiunilor intracomunitare
Cunoştinţe bune de fiscalitate şi legislaţie contabilă
Cunostinţe bune de operare în Word, Excel, Outlook
Cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat

CERINTE

Pasiune pentru domeniul contabilităţii
Spirit de echipă
Corectitudine
Responsabilitate
Orientare spre client
Abilităţi bune de comunicare şi relaţionare
Abilităţi bune de organizare şi planificare a activităţilor
Atenţie la detalii
Capacitatea de a respecta termenele limită
Ţinută potrivită pentru mediul de business

BENEFICII OFERITE

Salariul va fi stabilit corelat cu experienţa şi cunoştinţele
Tichete de masă
Abonament clinică medicală

DESCRIEREA FIRMEI

Impreuna pentru viitor