Maistru tesator

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunt disponibile 2 poziţii: Maistru ţesător, respectiv Maistru finisor.

Posturile se subordonează şefului de schimb din cadrul departamentului Producţie şi coordonează, pe durata unui schimb de lucru, activitatea compartimentelor Ţesătorie, respectiv Finisaj (vopsit, aburit, apretat).

Beneficii:
- mediu de lucru plăcut, într-o firmă aflată în dezvoltare;
- salariu competitiv, corelat cu experienţa şi performanţa;
- asigurarea perfecţionării profesionale cu specialişti din Germania şi din România;
- posibilitatea asigurării cazării, pentru persoanele care nu au domiciliul de reşedinţa în Odorheiu Secuiesc sau în împrejurimi.

CERINTE

- experienţă relevantă în industria textilă (producţia de articole ţesute sau tricotate);
- capacitatea de a coordona o echipă;
- abilităţi de comunicare şi de relaţionare;
- disponibilitate pentru lucrul în schimburi;
- minim absolvent şcoală tehnică profesională;
- seriozitate şi responsabilitate în îndeplinirea sarcinilor profesionale;
- cunoaşterea limbii maghiare şi/sau a limbii germane poate fi un avantaj.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.