STIVUITORIST cu experienta pentru munca in CEHIA

SC SK EXPRES RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- incarcarea si descarcarea la timp a marfii;
- manipularea fara pierderi sau deteriorari;
- respectarea programului de lucru si a pauzelor;
- respectarea regulamentului intern;
- urmarea instructiunilor de lucru intocmai;
- raportarea imediata a oricarei probleme aparute, superiorului direct.

CERINTE

Cerinte:
- experienta in domeniu de minim 1 an OBLIGATORIE;
- cu sau fara certificat de stivuitorist (valid sau expirat);
- limba engleza la nivel conversational OBLIGATORIE;
- abilitati matematice bune;
- apt pentru munca la inaltime;
- disponibilitate de a lucra in schimburi;
- capacitate de lucru in echipa;
- seriozitate si responsabilitate;
- orientare spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- transport asigurat de la Oradea in Republica Ceha;
- cazare asigurata in Republica Ceha pe perioada contractului;
- transport asigurat intre cazare si locul de munca;
- bonusuri de prezenta, calitate si performanta;
- adaosuri salariale pentru posturile superioare asamblarii;
- avans din salariu dupa 3 zile;
- sansa de a castiga mai multa experienta in urma cunoasterii firmei;
- sansa unei cariere progresive intr-o firma multinationala;

Firma de recrutare care intermediaza forta de munca in Republica Ceha, in domeniul IT.