Reprezentant medical

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
•Stabileste, mentine si dezvolta relatii bune de colaborare cu toti clientii de pe zona alocata; Mentine si actualizeaza constant baza de date a clientilor din portofoliu alocat si revizuieste potentialul acestora periodic.

•Viziteaza lunar toti clientii din portofoliu, gestionand eficient timpul alocat acestora in functie de potentialul fiecaruia, in vederea atingerii obiectivelor de vizita.

•Manifesta atitudine antreprenoriala, identificand nevoile clientilor si oportunitatile de crestere a pietei, cautand constant clienti noi si stabilind parteneriate de succes cu acestia in vederea dezvoltarii zonei.

•Implementeaza actiunile de marketing conform instructiunilor primite si raporteaza privind statusul si finalizarea acestora ;

•Organizeaza impreuna cu RM si participa activ la conferinte de specialitate, congrese, simpozioane si alte actiuni similare.

•Colecteaza si raporteaza la timp datele relevante in legatura cu toate cerintele companiei si le transmite in termenele stabilite; Administreaza bugetul de cheltuieli lunar conform cu politica Companiei

Profil:

•Persoana entuziasta, dinamica, organizata si cu spirit de intreprinzator

•Foarte bune abilitati de negociere, vanzare, prezentare si promovare

•Fire atenta la detalii, capabila de analiza si sinteza

•Atitudine pro-activa si orientare catre echipa

•Capacitate de a respecta termene limita

•Persoana orientata catre rezultate si atingerea obiectivelor

CERINTE

•Studii superioare, de preferinta medicale

•Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara

•Bune cunostinte MS Office

•Disponibilitate de a calatori

•Carnet de conducere – categoria B

•Limba engleza nivel mediu - plus

BENEFICII OFERITE

Autoturism de serviciu
Laptop
Telefon
Bonusuri trimestriale