Reprezentant Vanzari Anvelope

MBA ECO PARTNER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal este o persoana dinamica, perseverenta, comunicativa, cu abilitati de negociere - relationare si abilitati tehnice, posesor carnet auto categoria B cu vechime minim 1 an, disponibilitate pentru munca de teren si deplasari in alte judete, diponibilitate la program prelungit.

CERINTE

Promovarea produselor si serviciilor oferite
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora
Intocmirea si transmiterea de rapoarte si informatii solicitate despre piata de profil

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix + bonus raportat la vanzari si incasari, masina serviciu, telefon mobil cu acces internet, pregatire tehnica si comerciala de specialitate si training-uri periodice.

Compania noastra comercializeaza intreaga gama de anvelope si jante auto si camioane.

Promovare si vanzare produse de tip anvelope si jante auto, promovare servicii de mentenanta si monitorizare anvelope auto, mentinere si dezvoltare portofoliu clienti.