Director magazin Craiova si Sibiu

Furniture design distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea showroomului
Creste cifra de afaceri a locatiei
Ofera servicii de design
Promoveaza imaginea companiei

CERINTE

Studii superioare
Experienta in management
Dorinta de a avea rezultate
Persoana auto-motivata

BENEFICII OFERITE

Salariu fix plus bonus din vanzari

Amplasarea pe Calea Dorobantilor, una dintre cele mai selecte zone ale orasului si ambientul la standard occidental fac din showroom-ul Rovere Mobili cel mai apreciat spatiu de expunere de mobila din Romania, intarind imaginea de calitate si prestigiu a companiei Rovere Mobili este o marca pentru cei interesati de moda, design, arta si stil. Unicitatea produselor noastre este data de combinatia dintre calitate si prestigiu.
Acuratetea detaliilor, design-ul modern si abundenta inovatiilor fascineaza la prima vedere. Liniile noastre de mobilier sunt create cu imaginatie, ca rezultat al studierii continue a tendintelor modei si stilurilor de viata. Echipa noastra de arhitecti, design-eri si ingineri, pregatiti de specialisti din Italia, cauta permanent noi solutii tehnice, interpreteaza si chiar anticipeaza dorintele clientilor.