PROIECTANT INGINER MECANIC

OSBORN INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- citeste si interpreteaza schite, desene tehnice, scheme si rapoarte generate de calculator;
- controleaza si verifica instalarea, modul de operare, de intretinere si de reparare al masinilor si echipamentelor pentru a se asigura ca acestea sunt instalate si functioneaza conform specificatiilor tehnice;
- studiaza, schiteaza, evalueaza, opereaza si se ocupa de intretinerea echipamentelor, proceselor si sistemelor mecanice pentru ca acestea sa corespunda cerintelor si principiilor ingineresti

CERINTE

1. bune cunostinte de mecanica si desen tehnic/prelucrari materiale/tolerante;
2. bune cunostinte de proiectare CAD 3D;
3. bune cunostinte si experienta in:
- CAD-ul UG-NX: Assembly - Solizi - 2D si Suprafete;
- CAD-ul Pro/E: Assembly - Solizi - 2D si Suprafete;
- CAD-ul Catia V: Assembly - Solizi - 2D si Suprafete
4. bune cunostinte de limba engleza si/sau germana - nivel mediu-avansat (cunostintele de limba germana nu sunt obligatorii, dar constituie un avantaj)
5. bune cunostinte de utilizare a suitei Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

- spor de vechime
- bonuri de masa
- decontare transport

Furnizor de solutii pentru finisarea de inalta calitate a suprafetelor