Area Manager bere

WORLD OF BEER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatire si experienta anterioara in domeniul Horeca, in special in domeniul berii (constituie un avantaj);
- cunoasterea pietei de Horeca ;
- abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
- abilitati tehnice (constituie un avantaj);
- cunostinte MS Office;
- permis conducere cat. B;
- focus pe rezultate, cu capacitatea de a prelua proiecte pe care sa fie dezvoltate dupa propria personalitate;
- persoana proactiva, organizata, cu spirit antreprenorial si cu simtul realitatii, care se poate integra in echipa si adapta multiplelor tipologii de clienti cu care intra in contact.

CERINTE

Gestionarea unui portofoliu de clienti Horeca din zona , dezvolatrea zonei, respectand standardele de firma si de brand.
- identificarea tuturor clientilor Horeca din zona de responsabilitate si vanzarea produselor companiei;
- conceptia (ofertelor) propunerilor de colaborare personalizate clientilor Horeca;
- realizarea de contracte;
- mentinerea relatiei cu clientii;
- atingerea obiectivelor stabilite;
- organizarea si planificarea tuturor activitatilor specifice;
- dezvoltarea clientilor, urmarind potentialul acestora;
- focus permanent pe rezultatele obtinute;
- atitudine proactiva si orientat catre business.

BENEFICII OFERITE

salariu motivant fix + bonus personal, masina, telefon, instrumentele necesare vanzarii; training

World of Beer se ocupă cu importul şi comercializarea de bere, cafea şi ceai super premium.

Misiunea noastră este educarea consumatorului spre a-şi dezvolta gustul şi orientarea către berea, ceaiul şi cafeaua de import, de bună calitate.
Ne luăm angajamentul că produsele importate de noi, respectă timpul corect de fabricare şi sunt de origine controlată