Team Leader - Ramnicu Valcea

Job Partner

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii echipei din subordine (10-20 persoane);
- formarea si motivarea echipei;
- derularea activitatilor administrative (ex. organizare program de lucru);
- urmarirea indicatorilor de performanta ai proiectului si ai fiecarui membru al echipei;
- implementarea si imbunatatirea procedurilor interne de lucru specifice proiectului coordonat;
- participarea la recrutarea personalului din subordine;
- implementarea cerintelor clientului;
- cresterea nivelului de satisfactie al clientului;
- urmarirea livrarii serviciilor la cel mai inalt nivel de calitate;
- intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

- studii superioare;
- minim 1 an experienta anterioara in domeniul – servicii clienti;
- experienta anterioara in coodonarea unei echipe;
- cunostinte IT, suport IT;
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat (scris si vorbit);
- abilitati excelente de comunicare, interrelationare si managementul conflictelor;
- atitudine pozitiva si proactiva;
- abilitati de coordonare si indrumare;
- atentie la detalii si orientare catre calitate.

DESCRIEREA FIRMEI

E T I M P U L S A F I I R E M A R C A T !

JobPartner. Pentru ca oamenii conteaza si pentru ca e timpul sa iubesti ziua de luni. Am creat JobPartner din dorinta de a fi mai aproape de oameni talentati ca tine, care merita sa intalneasca angajatori care iubesc si dezvolta cu adevarat oamenii.

La JobPartner veti avea parte de un candidate experience inedit, veti regasi dorinta de a descoperi si cunoaste potentialul maxim de care dispuneti, astfel incat sa va indreptam catre job-uri care vi se potrivesc cu adevarat.

Pentru ca pasiunea noastra pentru domeniul resurselor umane este nestinsa, furnizam cu succes de mai bine de 5 ani de zile servicii de recrutare & selectie si consultanta in domeniul resurselor umane.

www.jobpartner.ro