Angajam Tehnician/Inginer

GLOBAL CHALLENGE INDUSTRIE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane abilitate pe anumite domenii ca: ingineri de pe mai multe domenii sau economisti sau profesori ca si experti tehnici pentru a dezvolta si implementa la nivel local anumite proiecte fie pe fondurile structurale fie pe partea de mediere.
Se asigura si training deci acceptam si persoane cu mai putina experinta dar si persoane cu experienta mai mare chiar si cu functie de conducere.
Se lucreza pe partea de scriere de proiecte dar si pe partea de implementare. Este vorba despre consultanta efectiva inclusiv pe partea de proiecte de afaceri pentru care avem nevoie de persoane abilitate pe partea de manageri de proiect. Se lucreaza in colaborare cu alte companii pe proiecte in cadrul sistelului OnStsrtup-System.

CERINTE

Se lucreaza in echipa fiecare persoana se ocupa de o anumita sectiune din aceste proiecte.
Se poate lucra fie part-time fie full time sau ca project based. Cei selectati vor fi contactati direct pe e-mail.

BENEFICII OFERITE

Se ofera bonusuri in functie de munca prestata si de realizari.

Compania nostra alaturi de alte companii, sub proiectul OnStartup-System (sunt mai multe companii partenere care dezvolta proiecte in tara) dezvolta mai multe proiecte in tara pentru diversi beneficiari pe fondurile structurale sau chiar simple proiecte de afaceri.