Broker de Asigurari

Campion Broker de Asigurare

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

CAMPION BROKER DE ASIGURARE, societate de brokeraj cu dezvoltare la nivel national, pune la dispozitia clientilor sai o gama completa de servicii , intermediind toate tipurile de asigurari de la peste 20 societati de asigurare cat si credite BPL, iar colaborarea cu persoanele fizice sau juridice se poate face sub un Contract de Mandat .

Alaturate echipei Campion si vei beneficia de:

- afacere proprie bazata pe Contract de Mandat, fara targhet lunar sau anual;
- venituri obtinute din promovarea tuturor tipurilor de asigurari, roviniete .
- poti dezvolta o structura MLM cu un castig procentual din realizarile retelei in functie de implicare.
- program flexibil, full-time sau part-time;
- acces la portofoliul de asigurari al fiecarei societati de asigurari intermediind toate tipurile de servicii financiare;
- sansa unei cariere de success
- detalii la tel: 0751013343 sau trimite CV pe mail: florinkey77@yahoo.com

CERINTE

• Implicarea financiară iniţială minima de 350Ron pentru training si suport in obtinerea Certificatului de pregatire profesionala in asigurari / licentiere CSA, pentru persoanele care nu detin un cod RAF ; ( R1 = training 100 ron + R2 = 250 ron examen IMA- CSA ).
• Persoane dimamice, serioase cu spirit antreprenorial.
• Experienţa în vânzarea de produse şi servicii financiare, constituie un avantaj
• Cunoaşterea pieţei asigurărilor şi a produselor de asigurări, constituie un avantaj.
• Bune abilităţi de comunicare şi negociere
• Să fii orientat către obţinerea de rezultate

BENEFICII OFERITE

Castiguri nelimitate in directa concordanta cu realizarile ( realizarii proprii + comision din realizarile retelei ).
Oportunitatea unei cariere de succes intr-o companie solida si dinamica.
Posibilitati deosebite de pregatire profesionala.
Bonusuri in functie de performanta.

Campion Broker de Asigurare reprezinta un vis care s-a materializat in Iunie 2007.
In prezent, Campion Broker de Asigurare ocupa un loc in topul celor mai buni brokeri din Romania, conform unui studiu realizat de MEDIA XPRIMM.
Ceea ce difereniaza Campion Broker de Asigurare de competitie sunt platforma electronica de emitere, arhivare si monitorizare a politelor de asigurare cat si a intregii structuri de MLM, o companie geamana, Campion Expert Training, dedicata pregatirii profesionale a fortei de vanzare in conformitate cu legislatia aflata in vigoare, coordonatori regionali abili si multe alte aspecte de ordin tehnic.
Cultura Campion Broker de Asigurare este una cladita pe principiul transparentei, al corectitudinii, al sprijinului reciproc si al profesionalismului.