Bucatar / Bucatar sef / Ajutor bucatar - UK - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va oferim oportunitatea de a lucra in lanturi de restaurante din Marea Britanie, fara a plati nici un fel de comision sau taxa!

Pozitiile disponibile in acest moment sunt:

- Bucatar-sef de schimb (Sous chef) cu minim 8 ani experienta in bucatarie
- Bucatar (Chef de partie) cu 2-3 ani experienta in bucatarie
- Ajutor bucatar (demi chef de partie) cu experienta minim 1 an pe o pozitie similara

Oferta:
- salarii cuprinse intre 1100 lire net/luna – 1600 lire net/luna, in functie de pozitie si experienta
- contract legal de munca pe minim un an
- asigurare medicala si sociala, incluse
- 4 saptamani de concediu platit, dupa 12 luni de lucru
- training gratuit
- posibilitate de promovare
- cazare gratuita pentru 2-4 saptamani,in majoritatea locatiilor
- o masa gratuita in timpul programului de lucru
- bonusuri trimestriale

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.

Puteti trimite CV-ulsi direct la: office@head-hunting.ro
www.head-hunting.ro

CERINTE

- bucatar-sef de schimb (Sous chef) cu minim 8 ani experienta in bucatarie
- Bucatar (Chef de partie) cu 3-4 ani experienta in bucatarie
- Ajutor bucatar cu minim 1 an experienta
- diploma bucatar
- experienta trebuie obligatoriu dovedita cu acte
- limba engleza la nivel mediu obligatoriu
- disponibilitate si dorinta pentru un angajament de 2-3 ani

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.