BUCATARI si CHELNERI-OSPATARI restaurant pentru FRANTA - experienta + limba franceza - URGENT

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bucatar (pe un iaht de VIP) si (in serviciu rapid / fast food traditional frantuzesc) - 2 posturi
lb franceza la nivel mediu (avantaj in plus si lb engleza)
exp min 3 ani
SI

Chelner-ospatar (intr-un hotel-restaurant) - 2 posturi
lb franceza (nivel avansat)
exp minim 2 ani
cv in franceza si cu foto

CERINTE

CV+FOTO

BENEFICII OFERITE

Oferta generala pentru toate posturile este :
- contract pe 3 luni (cu posibilitate de prelungire) sau 6 luni in functie de experienta dvs in domeniul respectiv
- salariul in eur (sub forma de diurna) - valoarea salariului o puteti afla la nr de tel : 0248 / 234.191 ( difera un pic de la un post la altul)
- cazarea este asigurata pentru toate posturile (apartament, in oras, plata utilitatilor asigurata)
- transportul pana in Franta (dus-intors) - este asigurat de catre firma

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier