Consultanti vanzari cosmetice in mall / magazin de lux - Capitale Europene, Qatar- Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

AGENTI VANZARI COSMETICE IN MALL / MAGAZIN DE LUX - LONDRA, PARIS, AMSTERDAM, QATAR, SALZBURG, COPENHAGA

Iti doresti sa lucrezi in unul din cele mai frumoase orase din Europa sau in exclusivistul Quatar, intr-un mediu luxos si sa castigi de 10 ori mai multi bani pe luna?

Noi avem oferta perfecta pentru tine, daca esti o persoana comunicativa, dinamica, vesela, perseverenta si iti doresti castiguri mari.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Vei castiga intre 1300 – 2500 lire/euro pe luna!

Daca esti interesat/a de oferta, trimite direct CV-ul tau prin e-mail la:
office@head-hunting.ro

Sau suna pentru informatii suplimentare la: 0723.188550

Plecarile se fac pe baza de interviuri, iar interviurile sunt toate pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa te deplasezi pentru interviu.

Pentru locatiile din Europa se asigura pentru prima luna o suma minima garantata de 1500 euro pentru prima luna si 1000 euro/luna pentru urmatoarele 5 luni.
Pentru Quatar se asigura tot timpul o suma minima garantata de 1500 euro/luna.

Pentru toate locatiile se ofera si posibilitatea de a castiga din comision intre 15%-30%, avand astfel oportunitatea unor castiguri de 2000 - 3000 euro/luna.

Compania iti asigura cazarea contra cost in apartamente mobilate modern, complet utililate, cu cablu TV, internet. Plata chiriei se retine din veniturile ulterioare, nu se plateste nimic in avans.

Vei fi asteptat/a in terminalul aeroportului de un angajat al companiei, iar biletul de avion se va deconta dupa prima luna.

Pentru Quatar biletul de avion va este oferit gratuit de catre compania de cosmetice!

Beneficiezi de training. Ti se ofera asistenta legala.

Companiile de cosmetice au standuri in mall-uri. Va trebui sa iesiti din stand, sa abordati potentiali clienti care trec prin apropiere si sa ii convingeti sa vina la stand pentru o demonstratie gratuita cu un produs cosmetic natural 100%. Datorita efectului foarte vizibil al utilizarii produsului, veti reusi sa ii convingeti mai usor sa cumpere.

Se lucreaza 6 zile/saptamana, programul de lucru fiind de 8 - 10 ore/zi, la care se adauga pauzele.(de la sosirea la plecarea din locatie 9-12 ore/zi, in functie de tara).

Poti pleca cu o prietena!

CERINTE

- tineri cu varste intre 20-28 ani,
- limba engleza la nivel cel putin mediu pentru toate locatiile
- pentru Paris limba franceza la nivel mediu
- experienta in promotii, vanzari directe,MLM sau servicii de infrumusetare
- dorinta de a castiga cat mai mult.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.