Montatori Acoperis

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam Lucrători acoperiș in Suedia, care știu cum să facă acoperișuri plate cu asfalt și membrane hidro-izolante. De asemenea să știe cum sa puna membrane PVC,trebuie să aibă o experiență mare de lucru pe acoperișuri plate și să știe intreg sistemul de asamblare acoperis

Avem nevoie, de asemenea, 2 asistenți acoperiș, cu experiență de a pune țigle / beton .
Salarizarea este de 1200 euro net pe luna,include cazare gratuita,programul de munca este 5-6 zile pe saptamana ,8-9 ore pe zi.
Detalii tel :0746611205

CERINTE

Candidatii trebuie sa aiba cunostinte de limba engleza sau italiana,nu percepem comision singurul cost este transportul pina la destinatia jobului,va rugam sa aplicati in cadrul anuntului doar daca corespundeti cerintelor de mai sus.