OPERATORI TELEFONICI

Telemarketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie internationala care se ocupa de telemarketing (vanzari DRTV si reclame prin canale TV). Oferim produsele noastre printr-o varietate de canale media (TV, ziare, internet), Compania noastra se extinde acum mult pe departamentul romanesc (Apeluri de ieșire, intrări ).

Ce oferim:
-munca la domiciliu extrem de comoda,full time ,part time 4-6-8 ore
-salar fix+bonus din vanzari
-munca intr o echipa mutinationala
-treininguri gratuite
-salar atractiv
-ideal pentru oricine:mame cu copii mici,studenti,elevi,pensionari,un al doilea servici

CERINTE

Ce cerem angajatilor:

-calculator propriu si conexiune la internet
-headset propriu
-cunoasterea limbii romane la nivel avansat
-cunoasterea limbii maghiare la nivel mediu de comunicare ABSOLUT NECESAR
-studii medii
-abilitati bune de comunicare in relatii cu clientii
-experienta in vanzari poate constitui un avantaj

Compania noastra functioneaza din 1992. Produsele noastre sunt vândute în principal prin oferte directe de televiziune și prin intermediul marketingului online.Call Center Home Operator