Reprezentant zonal vanzari

CONCEPT BEAUTY DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea relatiilor cu clientii deja existenti
- Prospectarea pietei si identificarea de clienti noi
- Urmarirea respectarii clauzelor contractuale (inclusiv incasarea facturilor)
- Culegerea/procesarea de informatii privind piata profesionala de infrumusetare
- Oferirea de consultanta tehnica si suport clientilor in vederea comenzilor si utilizarii produselor profesionale de infrumusetare(coafor si cosmetica)
- Punerea in aplicare a politicii de vanzari in vederea indeplinirii obiectivelor cantitative si calitative ale companiei

CERINTE

- Absolvent de studii medii/ superioare
- Abilitati de comunicare, negociere si relationare cu clientii
- Permis de conducere cat. B
- Disponibilitate la deplasari in interes de serviciu, intern si extern
- Operare PC (Word, Excel, Internet, Email)
- Dinamic, jovial si focusat pe realizari si pe construirea unei relatii profesionale mutual benefica.

BENEFICII OFERITE

- Recompensarea direct legata de performanta si de dorinta de implicare in dezvoltarea companiei
- Program sustinut de dezvoltare si educatie
- Program dinamic de recompensare a celor mai eficienti angajati
- Masina de serviciu / smartphone.

Cu o activitate de peste 7 ani, Concept Beauty Distribution este unul dintre cei mai importanti distribuitori de produse cosmetice profesionale si dotari pentru saloanele de infrumusetare.
Avand in portofoliu branduri precum ALFAPARF Milano, Kemon, Olaplex, Oster, TeN Milano, Dibi Milano, Sibel sau AGV Group, compania noastra acopera toate nevoile unui salon de infrumusetare.
Va asteptam in echipa noastra tanara pentru o cariera frumoasa intr-un domeniu minunat.
www.conceptbeauty.ro