Sales/Marketing Expert - Expert Vanzari/Marketing

Equilitri Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATENTIE: VOR FI LUATE IN CONSIDERARE DOAR APLICATIILE DEPUSE PRIN PORTALUL EQUILITRI NETWORK, AICI: http://equilitri.org/call-sales-marketing-experts/

Principalele activitati vor fi:
– Crearea strategiei de vanzari si marketing pentru Equilitri Journey pt. studenti si pt. companii
– Vanzarea pachetului de dezvoltare personala Equilitri Journey
– Dezvoltarea relatiilor cu factorii interesati (universitati, companii, participanti)
– Activitati de PR si marketing (brand awareness building, vizibilitate si diseminare)

Rezultate asteptate in perioada de pilotare:
– realizarea unei strategii de marketing si vanzari pentru atragerea unui numar suficient de clienti pentru pachetul Equilitri Journey pt. studenti si pt. companii
– vanzarea unui numar minim de pachete educationale, in functie de tara

CERINTE

Cerinte:
– Experienta de minim 3 ani in vanzari/marketing, ideal in domeniul produselor si serviciilor educationale
– studii si/sau contacte relevante in domeni constituie un avantaj substantial
– Limba engleza la nivel conversational (echipa este internationala)
– Auto-motivat, proactiv, disciplinat, orientat spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
– venit competitiv + bonusuri de performanta
– decontarea unor cheltuieli aferente activitatii
– program flexibil, posibilitatea de a organiza propriul timp de lucru
– oportunitati de dezvoltare personala, incepand cu un workshop international destinat dezvoltarii strategiei de marketing si vanzari, unde se vor acoperi costri de pana la 1000 de euro pe persoana.
– lucrul intr-o echipa tanara, cu experienta internationala

The Equilitri Network este o retea Europeana in etapa de start-up prezenta in 9 tari, care promoveaza un Programul de dezvoltare personala Equilitri. In primii 3 ani au fost derulate 23 de proiecte si activitati in 10 tari din Asia si Europa, cu peste 150 de beneficiari directi. Toate acestea au in spate o strategie pe termen lung si un puternic potential de dezvoltare la care te invitam sa iei parte.