Sofer livrator cat.C, Irlanda - 2000 euro, cazare gratuita

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting recruteaza urgent 2 soferi livratori, cu carnet de conducere cat. C, pentru o companie de productie din Irlanda.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Se ofera:
- salariu net 2.000 euro/luna, cu posibilitate de crestere dupa 3 luni,
- cazare gratuita pentru primele 3 luni, singur in camera.
- se lucreaza 48 ore/saptamana (4 zile cu 3 zile libere),
- nu se lucreaza in week-end,
- contract de munca legal pe perioada lunga,
- asigurare medicala.

CERINTE

Cerinte
- carnet conducere cat. C,
- experienta 6 luni pe camion de minim 15t,
- limba engleza la nivel mediu,
- stare foarte buna de sanatate, varsta maxima 37 ani.
- disponibilitate de plecare imediata.

Munca consta in livrarea produselor congelate direct catre restaurante.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.