Agent Deratizare Dezinsectie Dezinfectie

S.C. VECTRA S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza activitatile specifice de dezinsectie,deratizare si desinfectie
- Raspunde de buna intretinere a aparatelor de Dezinfectie, Deratizare, Dezinsectie si folosirea lor in conditii corespunzatoare
- Programul de lucru este flexibil
- Salariul este atractiv + bonuri de masa + bonus de performanta

CERINTE

Studii Medii ( min. Scoala profesionala)
- Permis de conducere Categoria B
- Fara antecendente penale
- Atitudine pozitiva si concilianta in relatii cu clienti si colegi
- Persoana dinamica

BENEFICII OFERITE

Salariul este atractiv + bonuri de masa + bonus de performanta

SC VECTRA SRL ofera servicii de DERATIZARE, DEZINSECTIE si DEZINFECTIE in spatii interioare si exterioare, hale de productie, birouri, locuinte, spitale, restaurante, hoteluri, etc.

Societatea noastra functioneaza in acest domeniu din anul 1993, avand ca scop executarea unor lucrari de cea mai buna calitate. Experienta acumulata, seriozitatea, precum si aplicarea celor mai noi si eficiente metode de combatere reprezinta argumente pentru a ne alege.