Asistenta medicală - Medicină generală

Medsana Vest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Face inregistrarile in programele informatice, registre si fise
· Executa manevre medicale si utilizând aparatura medicală din dotare
· Face tratamente la indicatia medicilor
· Asigura igiena in cabinete
· Comunica eficient cu medicii, pacientii, colegii si apartinatorii.

CERINTE

· Abilități de comunicare
· Capacitate de lucru în echipă și abilități de coordonare a unei echipe
· Capacitate de analiza si luare a deciziilor
· Disponibilitate de a se perfecționa în domeniu
· Disponibilitate de a se deplasa în delegații
Bun organizator, rapid și orientat în utilizarea aparaturii medicale cât și în aplicarea proceselor de îngrijire și tratament.

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masă

Centrul Medical Medsana Vest este prezent în domeniul furnizării serviciilor medicale de 15 ani asigurând o gamă variată de specialități medicale pentru clienți din județul Sibiu cât și din toată țara