COFETAR/PATISER

SAVANA IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- participa la fabricarea de produse, cunoaste si respecta gama de produse si retetele
- respecta normele de consum a materiilor prime si dozarea produselor
- se asigura ca produsele corespund din punct de vedere calitativ si cantitativ inainte de a le ambala sau de a le trimite spre ambalare
- detine abilitatea de a lucra opt (8) ore sau mai mult pe zi in picioare
- intretinerea si curatarea echipamentelor din dotare.

CERINTE

- experienta in pregatirea diferitelor specialitati de patiserie, cofetarie, produse specifice acestui domeniu, constiuie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- veti putea beneficia de formare profesionala inainte de preluarea functiei, cat si pe toata durata indeplinirii functiei alaturi de noi
- veti fi incurajati sa va dezvoltati si sa promovati in cadrul firmei
- renumeratie si pachet de beneficii atractive
- zona de lucru la standarde internationale
- un mediu de lucru cald si prietenos unde contributia ta este cu adevarat apreciata

Savana Impex produce si distribuie produse de cofetarie si patiserie.