Colaboratori Asigurari PART TIME/FULL TIME

LUTZ LEVENTE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Experienta in vanzari constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare si negociere, aptitudini de vanzare, atitudine proactiva si orientare spre client, seriozitate.
- Promovarea serviciilor companiei;
- Realizarea unui portofoliu de clienti diversificat de persoane fizice si juridice;
- Administrarea permanenta a portofoliului de clienti.

CERINTE

Cerinte
- Persoana care doreste obtinerea unor venituri suplimentare;
- Studii medii/ superioare;
- Cunostinte operare PC;
- Cod RAF, RAJ valabil sau dispus la formare profesionala

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- Comisioane atractive pentru toate tipurile de polite de asigurare, de la toti asiguratorii;
- Acces gratuit la o platforma performanta de emitere online a politelor de asigurare
- Suport din partea managementului companiei pentru solutionarea rapida si corecta a dosarelor de dauna ;
- Sprijin permanent in dezvoltarea afacerii;
- Program de lucru flexibil.

Rog a se trimite CV- ul pe mail !

INTER este unul dintre brokeri de asigurare din România, activ din anul 2011;
Inca din primul an de existenta, INTER s-a clasat în top-ul brokerilor de asigurare pe o piatã care în prezent a ajuns la peste 500 companii, având o dezvoltare durabilã si consolidând un portofoliu stabil de clienti;
În prezent 15 specialisti în asigurãri si managementul riscului vã stau la dispozitie pentru orice produs de asigurare;
Sediul central în ORADEA, Str. G. ENESCU nr.21 si 5 birouri în orase importante din tarã (Timisoara, Cluj-Napoca, Baia -Mare, Arad si REGHIN);
Peste 300 clienti corporate, atât companii locale cât si multinationale, din diverse industrii si domenii de activitate, si peste 10.000 clienti persoane fizice;
INTER este membru al UNSICAR (Uniunea Nat,ionalã a Societãtilor de Intermediere si Consultantã în Asigurãri) si este autorizatã de Comisia de Supraveghere a Asigurãrilor conform legislatiei în vigoare;
Principalul nostru obiectiv este sã ne desfãsurãm activitatea cu profesionalism si integritate în relatia cu toti partenerii nostri."