Consultant financiar - companie austriaca

S.C. Prot net consult S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospecteaza piata si identifica posibilitati de extindere a portofoliului de clienti
• Contacteaza potentiali clienti;
• Identifica nevoile clientilor si ofera cele mai eficiente solutii pentru acestia;
• Intocmeste oferte pentru clienti si finalizeaza vanzarile;
• Ofera servicii post vanzare clientilor pe durata derularii contractului.

CERINTE

• Excelente abilitati de comunicare;
• Responsabilitate şi punctualitate;
• Experienta in vanzari reprezinta un avantaj dar nu este un criteriu obligatoriu de selectie;
• Proactivitate, bune abilitati de negociere si persuasiune;
• Persoana dinamica, optimista, sociabila;
• Spirit antreprenorial;
• Studiile superioare constituie un avantaj, dar nu sunt obligatorii.

BENEFICII OFERITE

Beneficii financiare
• Parte fixa si comisioane care ofera posibilitati de castig, nelimitate, corelate cu performanta si volumul activitatii desfasurate;
• Bonusuri de performanta;
Beneficii non-financiare
• Posibilitatea reala de a promova profesional in functie de performantele inregistrate si de interesul manifestat pentru activitatea pe care o desfasoara;
• Oportunitatea de specializare si perfectionare prin participarea la programe de pregatire profesionala;
• Consiliere in cariera si suport din partea managerului;
• Mediu de lucru dinamic, interactiv si motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie austriaca - domeniul financiar