Consultant vanzari online

REAL CONSULTING SR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal trebuie sa aiba :
- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
- abilitate deosebita de a comunica atat scris cat mai ales verbal;
- abilitate deosebita de a evalua problemele aparute prin gasirea de solutii imediate;
- capacitate de concentrare si rezistenta la stres;
- mod de gandire corect, orientat catre client;
- cunostinte operare calculator ( MS Office ), alte programe pot fi un avantaj;
- pasiune pentru navigarea online , folosirea unor programe ce presupun folosirea internetului ;

- experienta in vanzari, mai ales in vanzarile online, poate fi un avantaj semnificativ;

CERINTE

Abilitati de prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- activitati de facturare;
- pregatirea awb-urilor de fiecare data cand este nevoie;
- pregatirea coletelor cu articolele comandate daca acest lucru este necesar;
- elaborarea unor strategii de marketing si tinerea unei legaturi permanente cu furnizorii actuali;
- participarea activa la planificarea si implementarea strategiei de vanzari;

- tinerea unei legaturi permanente cu celelalte departamente

BENEFICII OFERITE

Decontatre transport,prime etc.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie in dezvoltare pe piata de vanzari online