Coordonator lucrari LEA / Statii

S.C. Electromontaj

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Organizarea si conducerea executiei lucrarilor de LEA / Statii;
* Intocmirea documentelor care atesta conformitatea executiei lucrarii cu prevederile proiectului tehnic si legislatiei in vigoare.

CERINTE

1. Absolvent de facultate - profil electric sau maistru - profil electric;
2. Experienta pe un post similar de cel putin 2 ani;
3. Utilizator de Pachet Office (Word, Excel), Internet;
4. Autorizare ANRE - electrician gr.III, IV B (constituie avantaj);
5. Permis de conducere, categoria B;
6. Disponibilitate de a lucra pe santier in regim de lucru prelungit.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, tichete de masa, indemnizatie de santier.

Societatea S.C. Electromontaj "Carpati" S.A. are o experienta de 66 ani in domeniul energiei electice. Domeniul de activitate cuprinde executia urmatoarelor lucrari: liniilor electrice aeriene de 0.4-400 kV, statii de transformare si conexiune 110-400 kV, montare fibra optica, linii electrice subterane.