Formator curs perfectionare Inspector Resurse Umane

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Formator pentru furnizarea cursului de Inspector/Referent Resurse Umane

Responsabilitati:
- asigurarea activitătii de instruire teoretica si practica
- elaborarea materialelor pentru sustinerea interactiva a cursului
- raportarea periodica responsabilului de curs privind stadiul desfasurării programului de formare

CERINTE

- pregatire de specialitate in domeniul Resurselor Umane
- pregătire pedagogică specifica formarii profesionale a adultilor certificata (diploma de formator)
- abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
- dobandirea de abilitati de formare la nivel profesional
- îmbunatatirea abilitatilor de comunicare cu adultii intr-un cadru formal pentru firme de prestigiu
- remuneratie atractiva
- recomandari pentru activitatea viitoare
- feedback permanent
- consultanta si Sesiuni de Formare si Mentoring pe toata perioada colaborarii
- evaluare permanenta a abilitatilor de trainer pentru dezvoltarea profesionala
- materiale de curs gratuite