Hotel Manager

Sc Premium Tours Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatilor de Vanzari, Receptie si F&B : planificare, supervizare, control, stabilire obiective si targhete.
- Construirea unei echipe profesioniste: implicare in selectia candidatului, formare initiala, evaluare pe parcurs si feedback; aplicare sistem de motivare; implicare in dezvoltarea unei echipe de profesionisti.
- Dezvoltarea afacerii: promovarea produsului hotelier si explorarea unor noi oportunitati, stabileste programe de fidelizare.
- Mentinerea produsului hotelier la standarde inalte, analizeaza si ia masuri in functie de feedbackul clientilor.

CERINTE

- studii superioare in Turism/Economie/ Vanzari
- experienta de minim 2 ani pe un post similar/ management
- buna cunoastere a produsului hotelier
- abilitati de vanzare si negociere
- bune abilitati de lucru cu calculatorul si utilizarea a canalelor socia media
- buna cunoastere a limbii engleze
- tinuta profesionala, abilitati de customer care, abilitati de planificare si focusare pe rezultate
- energie si entuziasm, dorinta de dezvoltare profesionala si afirmare, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- salariu si bonusuri
- cazare in hotel si masa asigurata
- logistica necesara activitatii: telefon serviciu, laptop
- pachet de beneficii acordat traditional angajatilor

DESCRIEREA FIRMEI

Hotel / restaurant