LUCRATOR COMERCIAL

ANTARES TOBACCO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consiliaza clientii in alegerea produselor, inclusiv consiliere referitor la specificatiile tehnice ale produselor;
- urmareste realizarea obiectivelor comunicate de catre companie;
- incaseaza contravaloarea produselor pe casa de marcat;
- efectueaza toate operatiunile legate de mercantizarea produselor si depozitarea corespunzatoare a acestora;
- receptioneaza si inventariaza marfa.

CERINTE

- orientare catre client;
- abilitati de comunicare, spontaneitate, atentie distributiva;
- aspect fizic placut, ingrijit;
- capacitate si disponibilitate de a invata caracteristicile tehnice ale produselor si tehnicile de vanzare agreate de companie;
-asigurarea ordinii si curateniei spatiului de lucru.
- punctualitate, seriozitate, responsabilitate;
- disponibilitate pentru lucrul în 2 schimburi.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

COMERCIALIZARE PRODUSE TUTUN , ACCESORII FUMATORI ,CADOURI.