Manager Achizitii Depozit

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

 - Coordoneaza depozitul de produse profesionale de par;
 - Efectueaza comenzi interne si catre furnizori;
 - Asigura disponibilitatea produselor in magazine;
 - Responsabil pentru coordonarea sistemului de aprovizionare
 - Analizeaza evolutia stocului pe categorii de produse;
 - Traduce etichetele produselor si este responsabil de etichetarea acestora;
 - Va fi prezent la deschiderea noilor magazine;

CERINTE

 - Experienta in retail;
 - Experienta pe un post de coordonare reprezinta avantaj;
 - Studii superioare;
 - Cunostinte medii de limba engleza;
 - Cunostinte de limba germana reprezinta avantaj;
 - Cunostinte de MS Office ;
 - Bune abilitati de analiza si planificare;
 - Rationament analitic si gandire strategica.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).