MANAGER DEPARTAMENT RETAIL

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supervizeaza, coordoneaza si motiveaza echipa din subordine
Asigura dezvoltarea departamentului pe care il conduce
Asigura mentinerea unui stoc adecvat
Implicarea in procesul vanzarii atunci cand este cazul

CERINTE

Studii universitare absolvite
Abilitati de management si coordonare a unei echipe (5-8 persoane)
Orientarea catre necesitatile clientului
Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj
Inclinatii sportive constituie avantaj
Disponibilitate la deplasari ocazionale

BENEFICII OFERITE

Dezvoltarea carierei intr-o echipa tanara si dinamica
Perspective de evolutie in cariera

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.