Operator Xerox Magazin Central

Alexia Copy Center - M Copy SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluare si executare comenzi pentru copii xerox, imprimari si scan.
- Preluare si prelucrare comenzi pentru tipizate personalizate, invitatii de nunta, personalizari, lucrari de licenta/doctorate.
- Vanzare de produse de papetarie, cartuse imprimanta.

CERINTE

- se cauta persoana responsabila pentru gestionarea magazinului nostru central
- nu se solicita experienta in domeniul copiilor xerox, dar experienta in domeniile secretariat, servicii, vanzari in magazine specializate reprezinta un avantaj, IT
- cunostiinte medii Word, Excel, Windows

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix in functie de disponibilitatea la ore de munca / zi.
- Bonusuri in lunile cu vanzari peste o anumita medie.
- Acumularea experientei va aduce dupa sine cresteri salariale progresive.

Import si distributie la nivel national de copiatoare, imprimante, consumabile IT.
Comert de produse de papetarie si prestari de servicii copiere in magazine specializate.