Operatori de interviu - sondaje (jud. Sibiu si Bistrita-Nasaud)

GBD Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

GBD Research, companie de cercetare de piata, angajeaza operatori de interviu/ sondaje in judetele SIBIU si BISTRITA-NASAUD.

Responsabilitati:
• Realizarea de chestionare/sondaje de opinie la domiciliul persoanelor intervievate, locatii centrale: centre comerciale, locuri publice, clinici / spitale, benzinarii etc.
• Introducerea chestionarelor in baza de date (optional)

Va rugam sa ne trimiteti CV-ul la adresa de email: office@gbd-research.ro.
Pentru mai multe informatii, puteti vizita site-ul nostru www.gbd-research.ro.

CERINTE

• Studii medii sau superioare
• Seriozitate si promptitudine
• Persoana comunicativa, dinamica
• Cunostinte operare tableta/smartphone
• Acces la internet

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Remuneratie in functie de fiecare proiect in parte
• Bonusuri de performanta

GBD Research este o companie de cercetare de marketing si sondaje de opinie full service.