Responsabil(a) marketing si relatia cu clientii.

S.C. Altenter Proiect S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana descurcareata sa ne ajute pe marketing si relatia cu clientii. Cu ce o sa ne ajuti?
1. Gasirea si implementarea unori idei de marketing si managemenet
2. Participarea si reprezentarea firmei la diverse evenimente si licitatii
3. Rezolvarea provocarilor din fiecare zi
4. Dezvoltarea si mentinerea relatiei cu clientii (telefon, mail, si intalniri)
5. Abilitati de negociere, vânzari
6. Întretine relatia cu clientii firmei: analiza satisfactiei acestora
7. Nivel de inteligenta generala peste medie (capacitate de sinteza si de analiza, judecata rapida)
8. Emitere facturi
9. Formarea si coordonarea unei echipe
10. Orice alte sarcini trasate de superiorii ierarhici în functie de necesitatile organizationale

CERINTE

Daca ai o parte din abilitatile de mai jos, ai sanse mari sa ajungi la un interviu:
1. Esti dispus(a) sa inveti
2. Esti creativ(a)
3. Te imbraci frumos
4. Stii sa vorbesti frumos la telefon si iti place sa faci asta
5. Stii care e diferenta intre vanzari si marketing
6. Esti descurcareat(a)
7. Stii bine engleza
8. Stii sa conduci o masina (si evident ai si carnet :)
9. Nu te blochezi in fata unei provocari
10. Ai capacitatea de a gasi solutii

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
1. Buna dispozitie
2. Laptop
3. Telefon
4. Salariu fix
5. Bonusuri de performanta
6. Birou propriu
7. Masina de serviciu
8. Posibilitatea de a creste in cariera
9. Dezvoltare personala si profesională
10.Abonament sala sport

Altenter Proiect S.R.L. a fost infiintata, cu scopul de a contribui la dezvoltarea economica a Romaniei, prin realizarea de proiecte de investitii, finantate din fonduri europene sau guvernamentale. Suntem o echipa care ofera solutii in elaborarea si finantarea proiectelor, pentru beneficiari publici si privati.