Tehnician Devizare si Ofertare

HAUSTORE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un nou coleg/o noua colega pentru devizare si ofertare!
Tipul Jobului: Full time; Oras locatie post: Sibiu

Descrierea persoanei cautate: Experienta intr-un post similar la o societate din domeniul constructiilor, materialelor de constructii

Daca doresti sa aplici pentru acest post te rog acceseaza https://ancalazar.typeform.com/to/xWjimT si depune aplicatia ta.

CERINTE

Cunostinte limba engleza si/sau germana nivel minim mediu; Cunostinte operare PC: Suita Office la un nivel bun sau foarte bun (redactarea si editarea documentelor in Word, lucrul eficace in Excel, realizarea unei prezentari PowerPoint, Outlook);
Constituie un avantaj cunoasterea unor programe de proiectare/design (tip CAD)
Detinerea de cunostinte si/sau abilitati in domeniul constructiilor/proiectarii/desenului tehnic este obligatorie;
Posesor/-oare permis auto categoria B;
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, cu atitudine pozitiva, cu determinarea sa performeze excelent in acest job si sa se dezvolte constant atat profesional cat si personal.
Trebuie sa aiba valori stabile, sa fie foarte muncitor, rezistent la stress, om de echipa, proactiv, capabil sa gaseasca solutii.
Creativ, cu initiativa, perseverent.

BENEFICII OFERITE

Oferta: Salariul: fix + bonusuri pentru atingerea si depasirea obiectivelor;

Descrierea companiei: Importator de top cu locatia in Sibiu in domeniul materialelor si accesoriilor pentru design interior din categoria medie si superioara.