Tehnician optometrist / Optician

SC Optimar Consult Vision SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

Optimar Consult angajaza opticieni (Sibiu si Cluj) pentru optica mobila cu posibilitatea de deplasare.

- Investigatii optometrice primare si preliminare
- Prescrierea lentilelor corectoare si a lentilelor de contact

CERINTE

- Studii de specialitate
- Abilitati de comunicare si relationare interpersonala
- Orientarea spre client si spre nevoile acestuia
- Fire sociabila
- Atitudine pozitiva
- Responsabilitate
- Consultatii optometrice - determina dioptriilor si prescrierea de ochelari /lentile de contact dupa caz
- Corectitudine

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
- Salariu fix si bonus (procent din vanzari)
- Diurna zilnica (daca angajatul nu este din Sibiu sau Cluj)
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si promovare
- Mediu de lucru placut si profesionist
- Program flexibil.

Optimar Consult Vision SRL este o societate cu capital romanesc in plina dezvoltare folosind tehnologie moderna si un personal calificat.